Години роботи:
Понеділок - П’ятниця 10:00 - 17:00
tg
vb inst
phone
0
₴0.00
Кошикclose
Сума (без урахування доставки): ₴0.00
Всього: ₴0.00
Усі розділи
Мінімальна сума замовлення - 150 грнВІДПРАВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ НА СУМУ ДО 300 ГРН ЛИШЕ ПІСЛЯ ПОВНОЇ ОПЛАТИ
Вітчизна фото
Вітчизна
Вітчизна
Вітчизна
Вітчизна
Вітчизна
Вітчизна
Вітчизна
Вітчизна
Вітчизна

Вітчизна

Формування замовлення: 2-5 робочих днів

Автор:

Круґ Н.

Видавництво:

Видавництво "Видавництво"

ISBN:

9786177818167

Ілюстрації:

З ілюстраціями

Кількість сторінок:

288

Мова:

Українська

Рік:

2020

Тип обкладинки:

Тверда

Формат:

А5 (≈14х20)
₴512.00
Немає у наявності
Тут зручно
Години роботи:
Понеділок - П’ятниця
10:00 - 17:00

Про книгу:

Як ви зауважили, цьогорічною темою для Видавництва стала тема Голокосту.  Почали ми із  всесвітньо відомих «Мауса» Арта Шпіґельмана та «Щоденника Анни Франк». Але погляд на цю тематику був би неповним, якби ми не перейнялися графічним романом Нори Круґ «Вітчизна», де авторка досліджує приховану правду своєї родини під час війни у нацистській Німеччині.

У своєму надзвичайному графічному спогаді Нора звертається до теми антисемітизму в сімейній історії зокрема й препарує національну провину Німеччини за Голокост – і поточне сповзання країни до радикально правої риторики – загалом.

В інтерв’ю The Guardian Нора каже: «Тяжко відмежувати себе від історії рідного краю, коли ти, німкеня, живеш за кордоном. Щойно ти відповідаєш на питання, звідки ти, негайно отримуєш і асоціацію з нацистським періодом. Я постійно з цим стикаюся. На вечірках у Нью-Йорку цілком незнайомі люди казали мені, що Німеччина – це країна, яку вони ніколи б не відвідали. Мені було соромно, часом навіть доходило до гніву – завжди внутрішньо, звичайно – бо я не мала як показати, що Німеччина змінилася».

Саме тому, після дванадцяти років у США, Круґ усвідомлює, що життя за кордоном лише посилило її потребу ставити питання, на які вона не наважувалася в дитинстві. Повернувшись до Німеччини, Нора відвідує архіви, проводить дослідження та опитує членів сім’ї. Так вона дізнається деталі життя свого діда Віллі, який у роки Другої світової навчав водінню у Карлсруе, голосував за соціал-демократів у 1933 році, щоби за кілька місяців приєднатися до нацистської партії, та брата свого батька, щирого націонал-соціаліста Франца-Карла, який був есесівським солдатом та загинув від кулі в груди в Італії у віці 18 років.
Тут зручно

Відгуки (0)

Написати відгук
    Погано           Добре