Години роботи:
Понеділок - П’ятниця 10:00 - 17:00
tg
vb inst
phone
0
₴0.00
Кошикclose
Сума (без урахування доставки): ₴0.00
Всього: ₴0.00
Усі розділи

Обмін та повернення

Повернення товару, заміна товару та повернення коштів за придбаний товар в інтернет-магазині здійснюється згідно зі встановленими чинним законодавством правилами.
Повернення товару і коштів за придбаний товар
У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції інтернет-магазин, за бажанням покупця, здійснює обмін товару або повертає кошти у розмірі вартості товару. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технологій виробництва. Наприклад: нечіткий друк, розмазування фарби, склаєні сторінки, нерівне обрізання аркушів чи їх відсутність.
Повернення грошових коштів покупцеві здійснюється тільки за ті товари, які були ним придбані за допомогою системи інтернет-магазину ЗеБукс/TheBooks.
Грошові кошти, що надійшли до виконавця в якості оплати товару, підлягають поверненню покупцеві у разі його відмови отримати такий товар з причин та у терміни, передбачені Законом України “Про захист прав споживачів”.
За інформацією про порядок, терміни, час і місце повернення товару звертайтесь до сервісного центру інтернет-магазину ЗеБукс/TheBooks (контактні номери телефонів вказані у розділі “Контакти”). Покупець не має права пред’являти претензії до інтернет-магазину з підстав неповноти інформації чи комплектації товару після того, як забрав продукцію з місця доставки.
Грошові кошти за товар повертаються покупцеві за умови обов’язкового повернення товару покупцем. Товар, на якому наявні дефекти, подряпини чи інші механічні ушкодження, які з’явились з вини третіх осіб, поверненню та обміну не підлягає.
Також не здійснюється повернення грошових коштів інтернет-магазином за товар, який був пошкоджений покупцем.